P.P.U.H . ROMEX-RUDOL

O firmie

Atestowane tkaniny

Do produkcji odzieży używamy atestowanych tkanin: bawełnianych, bawełniano-poliestrowych, wodoolejoodpornych.

 

Sprawdzeni producencis

Zastosowanie dodatków krawieckich sprawdzonych producentów pozwala nam stale zwiększać jakość naszych wyrobów.

Dowolna kombinacja

Tworzenie automatycznych układów kroju dla dowolnych kombinacji modeli i rodzajów tkanin.

 

Maksymalna wydajność

Maksymalną wydajność krojowni pracy jak najniższych nakładach pracy i kosztach materiałowych.

Wykwalifikowana kadra

Siłą naszej firmy jest zespół młodych, wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników

 

Firmowy nadruk

Na życzenie klienta odzież może zostać oznaczona trwałym nadrukiem firmowym

Kim jesteśmy?

Producent

Kreator

Dystrybutor

P.P.U.H ROMEX-RUDOL jest dynamicznie rozwijającym się producentem odzieży roboczej i ochronnej oraz dystrybutorem środków ochrony indywidualnej. Jesteśmy na rynku od 1994 roku.
Każdego roku wzbogacamy nasz asortyment oraz stale poszerzamy ofertę certyfikowanych środków ochrony indywidualnej. Wykonujemy także odzież wg specyfikacji Klienta. W szerokiej gamie oferowanych przez nas produktów, znajdziecie Państwo kombinezony KB – 03 i KB – 05.

KONTAKT

Producent odzieży ochronnej, roboczej i medycznej

O dzież ochronna certyfikowana jest zgodnie z obowiązującymi wymaganiami dyrektyw dotyczących środków ochrony indywidualnej.

Do produkcji odzieży używamy atestowanych tkanin: bawełnianych, bawełniano-poliestrowych, wodoolejoodpornych. Trwale wykurczanych w szerokiej gamie kolorów.

Zastosowanie dodatków krawieckich sprawdzonych producentów pozwala nam stale zwiększać jakość naszych wyrobów.

OFERTA
Solidność: 100%
Możliwość wielokrotnego użytku: 90%
Możliwość prania i czyszczenia chemicznego: 80%
Anty elektrostatycznośćr: 100%
Plamo odporność: 100%
Wodoodporna: 90%
Odporna na pył: 80%
Tkanina nie elektryzuje się: 100%
N owoczesny system przygotowania produkcji, na którym pracujemy zawiera szereg funkcji do tworzenia nowych konstrukcji, dając jednocześnie pełne możliwości przemodelowania wzoru, stopniowania. Umożliwia tworzenie automatycznych układów kroju dla dowolnych kombinacji modeli i rodzajów tkanin. Pozwala uzyskać maksymalną wydajność krojowni pracy jak najniższych nakładach pracy i kosztach materiałowych.

P rogram daje pełną kontrolę nad ilością elementów w układzie oraz długością i efektywnością układu. Eliminuje błędy mogące powstać przy ręcznym tworzeniu układów. Jednocześnie pozwala na dokładne ustawienie parametrów oddzielnie dla każdego szablonu.

Dla pojedynczego elementu modelu można zdefiniować kierunek cięcia, kolejność cięcia poszczególnych odcinków oraz obiektów wewnętrznych. Zdecydowanie przyspiesza to pracę oraz poprawia jakość cięcia.

Dysponujemy komputerowym systemem automatycznego rozkroju tkanin. Urządzenie to wyposażone jest w unikalny system tnący. Pozwala to na praktycznie bezawaryjną pracę z bardzo dużą dokładnością cięcia oraz znaczne oszczędności czasowe.

Dystrybutor odzieży ochronnej, roboczej i medycznej

Każdy dzień

Z każdym dniem staramy się poszukiwać nowych rozwiązań, które pozwalają nam umacniać współpracę z Klientami. Siłą naszej firmy jest zespół młodych, wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników.

Profesjonaliści

S łużą oni profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru odzieży i środków ochrony indywidualnej do konkretnych potrzeb klienta.

Konkretne korzyści

J esteśmy przekonani, że decydując się na współpracę z nami podejmujecie Państwo decyzję, która zaowocuje konkretnymi korzyściami, a szeroka gama naszych produktów zaspokoi Państwa potrzeby w zakresie ochrony osobistej Waszych pracowników.

KB-0